KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10862030
nr 1086 2030
Aleksandrs Junkers
(1899-1976), Sverige
Gravyrer, 2 st, Aleksandrs Junkers (1899-1976), signerad, motivet: 14x10
Aleksandrs Junkers, lettisk bildkonstnär född 1899, död 1976.
Utrop:
500 kr
måndag 30 januari 2017
kl 18:02:26
Aleksandrs Junkers
Läs mer om Aleksandrs Junkers